Pt-100-opnemer met aansluitkop, RVS nippel en schacht
Beschikbaar via nabestelling
Offerte
Beschrijving
Inschroefbare temperatuuropnemer voor direct contact met vloeibare of gasvormige media voor gebruikelijke toepassingen in de installatietechniek, klimaat- en koeltechniek, tank- en pijpleidingbouw, alsmede in de chemische industrie. De aansluitkop, zonder transmitter, is geschikt voor omgevingstemperaturen tot 100°C. De opnemer is opgebouwd uit een lichtmetalen kop DIN type B, een Pt 100 meetelement klasse A en een beschermhuls van roestvast staal 1.4571 met G1/2″ buitendraad en verschillende schachtlengtes. Beschermhuls belastbaar volgens DIN 43772 en afhankelijk van het medium (viscositeit, stromingssnelheid) en de lengte.
Deze opnemer is tevens leverbaar met een gemonteerde koptransmitter, galvanisch gescheiden, met 4…20 mA uitgang over 0 tot 120°C, resp. bereik volgens opgave. De werktemperatuur voor de kop met transmitter is -45 tot 85°C.
Voor specifieke toepassingen kan deze opnemer “op maat” worden besteld. Voor een passende aanbieding ontvangen we graag uw aanvraag met vermelding van de bijzonderheden. Zoals: type sensor, meetbereik, omgevingstemperatuur, voelerlengte, voelerdiameter enz.
Productinformatie
| sensor | Pt-100, 3-draads |
|---|---|
| nauwkeurigheid | DIN IEC 751, klasse A |
| inzet | geen (niet verwisselbaar) |
| kop | DIN 43729 type B, spatwaterdicht IP54 |
| schacht | roestvast staal 1.4571 |
| schachtlengte | 50, 60, 80, 100, 150, 200, 250 en 300 mm |
| schachtdiameter | Ø 8 mm |
| opties | koptransmitter: 2-draads, galvanisch gescheiden, meetbereik 0-60°C, 0-100°C, 0-120°C |
Gerelateerde producten
-

ETI – Paneel Thermometer + Hygrometer – Inbouw Ø33 mm
€ 23,95€ 28,98 Excl. BTWIncl. BTW Toevoegen aan winkelwagen -

Pt-100-opnemer met aansluitkop, RVS nippel en schacht
€ 58,00€ 70,18 Excl. BTWIncl. BTW Kies een optie -

Temperatuurzender met aansluitkop, RVS nippel en schacht
€ 136,00€ 164,56 Excl. BTWIncl. BTW Kies een optie
